top of page

פעילות הקבוצה

UNITECHNIC MACHINES LTD

ce iso 9001

iso 9001 .jpg

אנחנו כאן מאז 1984 

הקבוצה מאגמת מספר תחומי פעילות של ליבת העשייה לתעשיית העיבוד השבבי, מכונות כרסום והשחזה מרובות צירים בפעילות ענפה בארץ ובחו"ל. בזכות הניסיון הרב והעשיר שנצבר שנבנתה לאורך שנות עשייתה של הקבוצה ושל צוותי הקבוצה המיומנים ומנהליה. בתוך כך ולצד אלו לקבוצה נעוצה רשת קשרים ענפה בעולם לאורך שנים המספקת פתרונות טכנולוגיים ושירותים בארץ ובעולם למגוון  רחב של מפעלים גדולים וקטנים, חברות לייצור המוני ולמעבדות מחקר שהינן חוד החנית בתחומם.

חווית שירות בתהליך הרכישה של מכונה, שירות ו/או חלקי חילוף ואביזרים נבחנת יום יום כבר עשרות בשנים בהצלחה ועל כך יעידו מאות רבות של לקוחותינו לדורותיהם.

כוחה של קבוצת אוניטכניק באנשיה, ביחס האישי , במענה המידי לצורך, במקצועיות ללא פשרות בזמינות גבוהה של השירותים אותם היא מספקת וכל זאת במחיר הוגן זהו ה-DNA של הקבוצה והעומד בראשה.

 

כחלק מהעצמת חווית הלקוח והשירות של הקבוצה, נשיק במהלך שנת 2020 אפליקציית שירות מתקדמת וכן הקמת חנות אינטרנטית להזמנות אונליין. מימד זמינות חלקים וחלקי חילוף למגוון המכונות בשוק (CNC ,קונבנציונליות ואחרות) עומד בבסיס הקמת רשת חברות גלובליות אליה מקושרת הקבוצה מזה שנים רבות. רשת זו מאפשרת לנו להביא לך, למפעלך, את החלק הנדרש לך בטווחי זמן מהירים ובמחיר הוגן ותחרותי, חלקי חילוף מכניים ובקרתיים עבור מכונות חדשות ומכונות ישנות.

קבוצת אוניטכניק בעלת פעילות ענפה ובינלאומית. פרט לאספקת מגוון רחב של מכונות לעיבוד שבבי, מכונות CNC מרובות צירים ולמעבר ואוטומציה לתהליכי עיבוד וכן למכונות NC למעבר ממכונות קונבנציונליות למכונות לעיבוד שבבי CNC, מכונות קונבנציונליות, מחרטות,  כרסומות, משחזות שטחים, משחזות עגולות ואביזרי קצה, הקבוצה פעולות הקבוצה להעניק שירותי ערך מוסף ללקוח באמצעות מערך שירות בפריסה ארצית לטיפול, אחזקה ושיפוץ מכלולים למגוון רחב של מכונות.

בתוך המגוון הרחב של מכונות אלו מתמחה הקבוצה במכונות מרובות צירים מבוקרות NC/ CNC בתחומי הכרסום, חריטה, השחזה, EDM, ארוזיה, שיקוע וחוט ,ROUTER ומכונות עזר כדוגמת משורי סרט, משוריות ,משורי עמוד, מקדחות עמוד ,מקדחות מגנטיות ושילוב מערכי אוטומציה ואביזרים תומכים ממגוון רחב של יצרנים. החל מיפן, קוריאה, טיוואן, איטליה, גרמניה, ספרד, תורכיה, אנגליה  ועוד.   

 

ברשות הקבוצה מחסן קדמי במרכז הארצי בתל אביב לצורך חלוקת הזמנות וחלקים מתכלים ומחסן לוגיסטי עם מלאי רחב של חלקי חילוף וציוד קצה למכונות. שירות אספקת חלקים וחלקי חילוף הינו נדבך קריטי להשבת הלקוח ממצב השבתה/תקלה למצב עבודה כאשר מוטיב הזמן יקבע עבורך הלקוח את רמת השירות ואיכות השירות .תפיסה זו מעמידה את המקצועיות של עובדי חברתנו ואת נושא איכות ומקצועיות השירות ללקוחותינו הקבועים והמזדמנים בסדר העדיפות הגבוהה ביותר ובליבת ההתחדשות והפיתוח של החברה.

Red Gradient
הנהלה וצוות הקבוצה 

מנכ"ל הקבוצה : אריק כהן 

נייד: 050-2923271 | משרדים: 03-6392523

דואר אלקטרוני:  arikzxcv@gmail.com 

סמנכ"ל הקבוצה : גדי בן-ארי

נייד: 050-2450201 | משרד: 03-6392523 | פקס: 03-6871938

       

מח' מכירות בארץ: 03-6392523

מח' מכירות חו"ל: 03-6392527

מח' שירות ותמיכה טכנית: 03-6392527 | פקס: 03-6871938

מח' שירותי ייבוא: 03-6392524

מח' הנהלת חשבונות: 03-6392527 | 03-6871938

 ONE STOP SHOP SOLUTION SERVICE
Red Gradient

שירות לקוחות, תמיכה תיקונים ואחזקה 

למאות לקוחות

הקבוצה מספקת שירות של תיקונים ושיפוץ של מכלולים בכל רחבי הארץ, השירות שניתן ללקוחותינו מתחיל בטיפולים השוטפים הנדרשים לתחזוקת המכונות וכלה בשיפוצים מורכבים הדורשים תכנון הנדסי, ייצור של מכלולים מכניים, חשמל ובקרה חדשים / מחודשים להארכת תוחלת החיים של המכונה ולחיסכון כספי ניכר עבורך.

לרשות לקוחותינו מענה טלפוני ואינטרנטי מהיר למענה לתקלות שבר /תקלות בשוטף. במידה ונדרשת הגעה של טכנאים ן/או מומחי תוכן לרשותך רשת טכנאים ומומחי תוכן העומדים לרשותנו בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

תחום התמחותה של הקבוצה ב"תפירת" פיתרון טכנולוגי החל משלב האפיון והגדרת הצורך בראיה של היום והצורך העתידי שלך הלקוח, תמחור הפתרון כולל בחינת ROI, בניית פתרון טכנולוגי בהתאמה אישית (COUSTOM MADE), ביצוע הרצה וסימולציות מחשב מתקדמות, אספקת המוצר הצבתו במפעלך, הפעלתו  כולל הדרכה וליווי אישי של צוות עובדי הייצור וכל זאת תחת המעטפת של שירות מקצועי אישי המלווה את הפעילות מתחילתו ועד סופו המאפשר לך הלקוח לקבל פיתרון מלא וכולל של  ONE STOP STOP SOLUTION SERVICE בקבוצה אחת. אנו לוקחים אחריות על כל התהליך או חלקו על פי שיקוליך.

צור קשר
bottom of page