top of page

עיבוד שבבי

מרכזי עיבוד שבבי | מכונות CNC | מחרטות וכרסומות | משחזות שטחים | משחזות | אוטומציה.

מה לאפיין, לפתח ולייצר או להזמין  לך?

אנו מספקים מענה כמעט לכל צורך החל מהזמנת מוצר מאחד המותגים שלנו

ועד לאפיון וייצור מכונה המותאמת לצורך ספציפי .

לקטלוג המוצרים והמותגים שלנו לחץ על הכפתור - להצעת מחיר בהתאמה אישית בקש הצעת מחיר !

מחרטה cnc.jpg

מרכזי עיבוד מרובי צירים  

מכונות מרכזי עיבוד שבבי מרובי צירים קיימות עשרות בשנים, בשנים האחרונות בוצעו מספר קפיצות טכנולוגיות אשר מביאות את עולם ההייטק לעולם שנחשב בעיניי רבים כמסורתי, מיושן שאינו טכנולוגי.

 

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר יצרנים ברחבי העולם שמשלבים מספר טכנולוגיות במכונה אחת, פעולות שהיו מתבצעות בשתיים או יותר מכונות כיום ניתנות לביצוע במכונה אחת, לצד המכונות לעיבוד שבבי הקלאסיות הצטרפו משפחות חדשות של מכונות וטכנולוגיות שלא היו בנמצא בשנים האחרונות כדוגמת הלייזר והתלת מימד, עולמות נוספים התווספו לתעשייה ועמן גם היכולות של היצרנים להביא לך הלקוח את המענה המיטבי לדרישות הייצור שלך, מערכות סימולציה ותיב"ם מאפשרות להריץ את המוצר בלחיצת כפתור,שליטה מרחוק ודיווחים מהמכונה הפכו לחלק סטנדרטי מיכולות המכונות והיכולת להשתלט על המכונות מרחוק כבר לא בגדר אופ' אלא כאן ועכשיו.

 

אנו מזמינים אותך להתייעץ ולהיוועץ עמנו בכל הקשור לפיתוחים טכנולוגיים קיימים ועתידיים ובאפשרויות הקיימות בשילוב טכנ' חדשות במכונות קיימות .

מכונות לעיבוד שבבי

כרסומת קונבנציונלית/NC

כרסומות קונבנציונליות, הקלאסיקה של העיבוד השבבי, בכל מפעל מתקדם ככול שיהיה תמצא אותה, את הכרסומת הקונבנציונלית. למעלה מ 35 שנה שאנחנו משווקים את כרסומת הדגל של חברת KING RICH , TAIWAN . הכרסומת מגיעה במגוון מידות ותצורות כולל סדרת BED TYPE לעיבוד של מוצרים כבדים וארוכים.

 

במהלך השנים התפתחו מערכות הבקרה והתצוגה הממוחשבות המאפשרות כיום למפעיל לעבוד עם הכרסומת הקונבנציונלית באופן דו תכליתי , מצד אחד עבודה על חלקים בודדים , עבודות שאינן חוזרות ומצד שני עבודה על חלקים מורכבים וסדרות באמצעות העלאת שרטוט המרתו לפקודות עבודה ובלחיצת כפתור ביצוע של עיבודים שהיו אורכים שעות וימים בשיטה המסורתית.

 

הקבוצה מייצגת את חברת XYZ המובילה בתחום שמתקינה את הבקר על המבנה של כרסומות ה KING RICH במפעלם באנגליה, החברה מובילה את השוק באירופה . אנחנו מזמינים אותך לעשות את קפיצת הדרך לעתיד הקרוב של המכונות הדו תכליתיות . העתיד כבר מזמן כאן.

מכונת כרסומת.jpg
כרסומות
מחרטות cnc.jpg

כדוגמא להתקדמות טכנולוגיות שמשפיעה ותשפיע בעתיד הקרוב על מפעלי הייצור ובתי המלאכה ניתן לראות באמצעות השימוש ההולך וגובר במחרטות NC המאפשרות ייצור חלקים מורכבים וסדרות בפרקי זמן קצרים בד בבד עם ייצור של חלק אחד בשיטה המסורתית הידנית.

 

השילוב של יכולות של עבודה עם בקר ויכולת עבודה ידנית מייעלת את עבודת המחלקה ומצמצמת את עלויות הייצור של החלק.

 

שימוש מושכל במחרטה דו תכליתית יאפשר לך להחזיר את השקעתך בקפיצה המדרגה הטכנולוגית בפרק זמן קצר יחסית ולהרוויח במספר רב של ממדים, כדוגמת אפשרות העסקת עובדים צעירים, ייצור מספר חלקים גדול יותר ביום עבודה, תמיכה בקווי ייצור וחיסכון בעלויות.

מחרטות NC/CNC

מחרטות CNC תפקידן נעוץ בתהליכי ייצור רבים בתעשיות ולתעשיות שונות ומגוונות. השימוש במחרטות נועד לשרת את הצורך בייצור ועיצוב בו זמנית עבור מוצרים רבים ושונים עבור ענפי התעשייה המגוונים או לייצור כחלק ממוצר.  ככלל גם מחרטות מבצעות סוג של עיבוד שבבי למגוון חומרי גלם מגוונים כמו: סוגי מתכות , זכוכית, עץ, פלסטיק ועוד  חומרי גלם פחות שכיחים.  

עיבוד ככלל ובפרט שבבי באמצעות מחרטה cnc מאופיין בעיבוד חלקים עם גופים גליליים כמו חרוט, כדור או גליל.  עם השנים והזמן כמו כל מוצר וותיק גם מחרטות התקדמו עם הקידמה וכיום ניתן להתרשם ממגוון מכונות בקטגוריה זו עם טכנולוגיות מתקדמות וורסטיליות.

מחרטות, החל ממחרטות קונב' וכלה במחרטות עם מספר צריחים ומתקנים ייעודים מאפשרים לך הלקוח לבצע פעולות שלפני לא מעט שנים היית מבצע במספר תחנות או תהליכים ארוכים על מנת להגיע לתוצר הסופי , מחרטות הן מכונה בסיסית בכל בית מלאכה מפעל לעיבוד שבבי. ככלי חשוב ובסיסי כדאי שתכיר את הטכנולוגיות החדשות והיכולות החדשות הקיימות בשוק,יצרני המכונות מתחדשים ומשיקים גרסאות של מכונות קיימות ומוכרות בשינויים טכנולוגיים או בתוספות שהן מרכיב חיוני להצלחתך. בחירת המחרטה ויכולותיה הינן מרכיב קריטי להצלחתך.

מחרטות

משחזות שטחים CNC

משחזות שטחים עולם מרתק של ננו וסאב מיקרונים, עולמות של דיוק מרבי בפעולות שדורשות ידע והתמחות ייחודיים, בעולם ההשחזה תמצאו עולם מרתק של אפשרויות והזדמנויות כלכליות.

כשמדובר בהשחזה של פרטים קטנים, אז יש מכונות קטנות שעושות את העבודה, אבל כאשר מדובר על השחזה של משטחים גדולים צריך כמובן מכונות השחזה גדולות ממדיים עם יכולת ועוצמה תעשייתיים. קבוצת אוניטכניק מתמחה בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח בכל סוגי המכונות וכאשר מדובר במשחזות שטחים השמיים הם הגבול – כמו למשל משחזות למערכות תעופה לדוגמא חלקי המטוס מה שדורש דיוק בלתי מתפשר בסוגיה זו.  ההשחזה פעולתה ומכונותיה משתייכים לתחום העיבוד שבבי.

משחזות שטחים.jpg
משחזות
ה.מחיר מכונות
bottom of page