top of page

אמנת שירות

Unitechnic group technology solution LTD

ISO 9001

זמינות טכנאי שירות ומומחי תוכן

לקוח יקר, אנו מודעים שזמן השבתה/תקלה שווה עבורך כסף, הרבה כסף ,על מנת שתוכל לחזור לייצר במהירות האפשרית אנו מפעילים מערך של טכנאים ומומחי תוכן מקצוענים בתחומם בפריסה ארצית.

אשר מאפשרים לך הלקוח להנות מזמני תגובה מהירים ומקצועיים.

זמינות חלקי חילוף

לרשותנו מחסן לוגיסטי קדמי ומחסן לוגיסטי מרכזי במרכז הארץ שבו מלאי חלקי חילוף שהומלצו על ידי יצרן המכונות, המחסן מכיל מספר רב של חלקי חילוף למגוון רחב של מכונות ויצרנים.

במידה וחלק החילוף הנדרש נמצא במלאי, החלק האמור יגיע עם הטכנאי המטפל בקריאת השרות. במידה וחלק החילוף אינו נמצא במלאי הדרישה תועבר למח' שירותי הייבוא של חברתנו שיפתחו בתהליך ייבוא והזמנה של החלק הנדרש. קיימת אפשרות לבצע את התיקון במעבדה/בית מלאכה בארץ, אנו נעדכן אותך בעלות ובזמן האספקה הצפוי/ אנו מצידנו נעשה את המיטב להביאו ארצה בהקדם האפשרי. במידה וניתן להשמיש את המכונה ע"י שימוש בחלק חילוף חלופי הנמצא במלאי נבצע זאת בתאום עמך.

משנת 1983 אתה הלקוח השותף המרכזי של חברתנו לו אנו מחויבים , קבוצת אוניטכניק רואה בך, הלקוח, שותף שצועד ויצעד איתנו לשנים רבות קדימה. מתוך ההבנה שאתה מרכז וליבת עשייתנו אנחנו מתחייבים להעניק לך, שירות אישי , מקצועי בזמינות גבוהה ובאמצעים שיביאו באופן המיטבי והמהיר לפתרון הבעיה. מעל לכל חשובה לנו חווית הלקוח ושביעות רצונך.   

 

איכות בזמינות    

זמינות במענה טלפוני- לרשותך מספר רב של אמצעי התקשרות עם חברתנו , עם קבלת פנייתך ורישומה יחל תהליך הטיפול והמעקב אחר פנייתך עד סיומה לשביעות רצונך

 

הגעת נציג טכני – תקלת שבר הגעת טכנאי  24 שעות מקריאה בימי העבודה. לתשומת ליבך, קריאות שיתקבלו בימי שישי , ערבי חג וחג יטופלו ביום העבודה שלאחר יציאת השבת/חג.

 

תקלה שאינה תקלת שבר – מועד הגעת טכנאי במידה ולא נמצא פיתרון מרחוק יבוצע בתיאום עמך הלקוח. במידה ונדרשים חלפים כלשהם תעודכן במידת הזמינות שלהם ועלותם בהצעת מחיר בכתב.

מומחים . מקצוענות . מקצועיות

לרשותך הלקוח, מערך של טכנאי שטח, מעבדה ומומחי תוכן. הטכנאים עוברים הסמכות והדרכות שוטפות אצל היצרנים בחו"ל ובארץ. הדרכות, הכשרות והסמכות שוטפות מעניקות לך הלקוח שקט נפשי בכל הנוגע לאיכותם ורמתם המקצועית. אנו משקיעים משאבים רבים בהסמכות והדרכות לנותני השירות שלנו כל זאת במטרה לספק לך, הלקוח, שרות ברמה הטכנית והמקצועית הגבוהה ביותר. אנו קבוצה לומדת, מתמקצעת, קבוצה שחרטה על דגלה ללמוד, להתפתח וליישם שיטות עבודה חדשניות באחזקת מכונות. יכולת זו מאפשרת לנו להמליץ לך הלקוח על דרכים להימנע בעתיד מלהגיע למצבי תקלה/השבתה שניתנים למניעה. מניעה וטיפול שוטף מקצועי במכונות יאריכו את חיי המכונה ויחסכו לך הלקוח כסף רב.

 

מרכיב ומכפיל כח עבורך הלקוח הוא הניסיון והקשר רב השנים עם היצרן, עם חלקם אף למעלה מ 35 שנה.

קשר זה בא לידי ביטוי במענה מהיר, יעיל ,מקצועי ועדכני שמטייב את עבודת הטכנאי בשטח וחוסך לפעמים זמן השבתה יקר.

אנו קולטים טכנולוגיות חדשות ומתעדכנים בכל מה שקשור למתן מענה ופיתרונות בשטח היכולות לשלב אמצעים טכנולוגיים

וניסיון רב שנים היא סוד ההצלחה של האנשים שמרכיבים את קבוצתנו.

איכות שירות הקבוצה

שירות, שירות שירות, מעל לכל זמינות , יחס אישי, מקצוענות ללא פשרות אנו מחויבים לך הלקוח לאיכות ללא פשרות בכל ממדי השירות. כחלק מגישה זו כבר שנים רבות שאנו מחזיקים ופועלים בקבוצה על פי תקן ISO9001 .

 

אני מזמין אותך ליצור עמנו קשר ולשתף אותנו בחוויית השירות שלך מקבוצתנו אתה מוזמן לעשות זאת במגוון רחב של אמצעי ההתקשרות שלנו, סקר שביעות הרצון השנתי שלנו אם באמצעות פניה ישירה אלי, מנכ"ל הקבוצה בסלולרי 050-2923271, אריק כהן.

אנו פועלים באופן מתמיד לשיפור איכות השרות שאנו מעניקים ללקוחותינו במטרה לייעול את שרשרת מערך השרות שלנו מתוך הבנה שחווית הלקוח, חווית השירות שלך משרתת את קבוצתנו ביום יום ומכתיבה את גדילתנו והתפתחותנו כקבוצה. הצלחתנו לשמר ואף לשפר באופן מתמיד את השירות הניתן לך על כך היא גאוותנו ועל בסיסה אנו מקדמים, מחזקים ומגדילים את תחומי הפעילות והעשייה של חברתנו. כחלק מהתרבות הערכית הארגונית של חברתנו אנו מבקשים ממך להעיר את תשומת ליבנו במידה ונתקלת ביחס מפלה, אמירות פוגעניות או יחס פוגעני אחר של אחד מאנשי הקבוצה, אני מבטיח לך שהטיפול יהיה מהיר יעיל ולא מתפשר.

ברגשי כתיבה, 

אריק כהן , מנכ"ל ובעלים. 

Red Gradient

מנכ"ל הקבוצה : אריק כהן 

נייד: 050-2923271 | משרדים: 03-6392523

דוא"לarikzxcv@gmail.com

סמנכ"ל הקבוצה : גדי בן-ארי

נייד: 050-2450201 | משרד: 03-6392523 | פקס: 03-6871938

       

מח' מכירות בארץ: 03-6392523

מח' מכירות חו"ל: 03-6392527

מח' שירות ותמיכה טכנית: 03-6392527 | פקס: 03-6871938

מח' שירותי ייבוא: 03-6392524

מח' הנהלת חשבונות: 03-6392527 | 03-6871938

Red Gradient
תוכנית מימון
לרכש מכונות

לקוח יקר, באפשרותך לקבל הצעת מחיר לרכש המכונה/ות הכוללת גם תוכנית מימון המותאמת לצרכיך.

אם ברצונך לקבל תוכנית מימון אנא ציין זאת בעת שיחתך עם נציג המכירות של חברתנו. 

לידיעתך, בקשתך תיבחן על ידי חברה חיצונית אשר בסמכותה לאשר ו/או לדחות את זכאותך על פי תנאי המימון שיקבעו.

 

עיקרי תוכנית המימון יקבעו בהתאמה ליכולת ולצורך שלך הלקוח באופן פרטני. מתן ההצעה למימון אינה מהווה אישור כלשהוא להזמנה ו/או למימון המכונה.

צור קשר
bottom of page